Шардара аудандық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4-34-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаттың кейбір нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы И.Әділхан
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 4-34-VІ шешіміне қосымша
Шардара аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 26-167-V "Шардара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2647 тіркелген, 2014 жылдың 23 мамырдағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 39-238-V "Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 26-167-V "Шардара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3105 тіркелген, 2015 жылдың 17 сәуірдегі "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 39-237-V "Шардара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3104 тіркелген, 2015 жылдың 17 сәуірдегі "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20-128-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2416 тіркелген, 2013 жылдың 9 желтоқсандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі.
5. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 25-156-V "Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20-128-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2580 тіркелген, 2014 жылдың 4 сәуірдегі "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых решений Шардаринского районного маслихата
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4-34-VI
В соответствии с статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О нормативных правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые решения Шардаринского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии И.Адилхан
Секретарь районного маслихата Б.Муталиев
Приложение к решению
маслихата Шардаринского
района № 4-34-VІ от 22 июня
2016 года
Перечень утративших силу некоторых нормативных правовых решений Шардаринского районного маслихата
1. Решение Шардаринского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 26-167-V "Об утверждении регламента Шардаринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2647, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 23 мая 2014 года).
2. Решение Шардаринского районного маслихата от 18 марта 2015 года № 39-238-V "О внесении изменения в решение Шардаринского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 26-167-V "Об утверждении регламента Шардаринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3105, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 17 апреля 2015 года).
3. Решение Шардаринского районного маслихата от 18 марта 2015 года № 39-237-V "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3104, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 17 апреля 2015 года).
4. Решение Шардаринского районного маслихата от 1 ноября 2013 года № 20-128-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2416, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 9 декабря 2013 года).
5. Решение Шардаринского районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 25-156- V "О внесении дополнения в решение Шардаринского районного маслихата от 1 ноября 2013 года № 20-128-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2580, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 4 апреля 2014 года).

6. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 27-178-V "Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20-128-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 тіркелген, 2014 жылдың 30 мамырдағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі.
7. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-218-V "Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20-128-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2965 тіркелген, 2015 жылдың 13 ақпандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешімі.

6. Решение Шардаринского районного маслихата от 23 апреля 2014 года № 27-178-V "О внесении дополнения в решение Шардаринского районного маслихата от 1 ноября 2013 года № 20-128-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 30 мая 2014 года).
7. Решение Шардаринского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 36-218-V "О внесении дополнения в решение Шардаринского районного маслихата от 1 ноября 2013 года № 20-128-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2965, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 13 февраля 2015 года).