"Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 55 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы N 167 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 55 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3239 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 23 сәурдегі № 45 (16982), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 45 (19492) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 марта 2014 года № 55 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 июня 2016 года № 167
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области" от 18 марта 2014 года № 55 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3239, опубликованное в газетах "Дидар" от 23 апреля 2014 года № 45 (16982), "Рудный Алтай" от 22 апреля 2014 года № 45 (19492).
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов