"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 43 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі N 218 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3768 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 36 (17125) "Дидар", 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 37 (19636) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 февраля 2015 года № 43 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 июля 2016 года № 218
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 февраля 2015 года № 43 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3768, опубликованное в газетах "Дидар" от 3 апреля 2015 года № 36 (17125), "Рудный Алтай" от 2 апреля 2015 года № 37 (19636).
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов