Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы N 963 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 10) тармақшасына сәйкес және Өскемен қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 2 маусымдағы № 327/01-09 ұсынымының негізінде Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Самсоновка ауылынан оңтүстік-батысқа қарай учаскеде орналасқан "Айка" шаруа қожалығының аумағында ірі-қара малдың бруцеллез ауруының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 желтоқсандағы № 14017 "Шектеу іс-шараларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4315 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне қаулының көшірмесін қоса ұсынумен күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары А.М. Исқақовқа жүктелсін.
Өскемен қаласының әкімі Е. Аймұқашев

О снятии ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2016 года N 963
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахтан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора города Усть-Каменогорска от 2 июня 2016 года № 327/01-09, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айка", расположенного на участке к юго-западу от села Самсоновки в связи ликвидацией болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 08 декабря 2015 года № 14017 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4315, опубликовано 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 21 января 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
3. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
4. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок сообщить в источники официального опубликования о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакова А.М.
Аким города Усть-Каменогорска Е. Аймукашев