Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 14470 "Өскемен қаласы әкімі аппараты және атқарушы органдары "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 14566 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1, 43-1-баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 14470 "Өскемен қаласы әкімі аппараты және атқарушы органдары "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4003 тіркелген, 2015 жылғы 1 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 21 шілдеде "Дидар" газетінде, 2015 жылғы 22 шілдеде "Рудный Алтай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдіктің қаулысының күші жойылды деп танылғаны туралы хабарласын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын..
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
Өскемен қаласының
әкімі Т. Қасымжанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 02 июня 2015 года № 11470 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима и исполнительных органов города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 14566
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 21-1, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 2 июня 2015 года № 11470 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима и исполнительных органов города Усть-Каменогорска (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4003, опубликовано 1 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 21 июля 2015 года в газете "Дидар", 22 июля 2015 года в газете "Рудный Алтай") .
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
3. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок сообщить в источники официального опубликования о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шурманова Е.А.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов