Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 7447 "2014-2016 жылдарға арналған Өскемен қаласының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 14948 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1, 43-1-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 "2016-2020 жылдарға арналған жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" қаулысының 8-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 7447 "2014-2016 жылдарға арналған Өскемен қаласының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3518 тіркелген, 2014 жылғы 30 қазандағы "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
Өскемен қаласының
әкімі Т. Қасымжанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 3 октября 2014 года № 7447 "О приватизации коммунального имущества города Усть-Каменогорска на 2014-2016 года"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 14948
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями статьями 21-1, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 3 октября 2014 года № 7447 "О приватизации коммунального имущества города Усть-Каменогорска на 2014-2016 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3518, опубликовано 30 октября 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
3. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок сообщить в источники официального опубликования о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шурманова Е.А.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов