"Риддер қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 390 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабы, 43-1 бабының 1 тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Риддер қаласының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 23 сәуірде 3907 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 08 мамырдағы № 19 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) әкімдіктің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 390 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әкім аппаратының басшысы К.М. Ларионовқа жүктелсін
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов

О признании утратившим силу постановления акимата от 31 марта 2015 года № 390 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Риддера"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 20
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 31 марта 2015 года № 390 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3907 от 23 апреля 2015 года, опубликованное в газете "Лениногорская правда" от 08 мая 2015 года № 19).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима К. М. Ларионова.
Аким города Риддера Ж. Муратов