"Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 518 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 08 ақпандағы № 49 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабы, 43-1 бабының 1 тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 24 маусымда 3387 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 04 шілдеде № 27 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 518 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әкім аппаратының басшысы К.М. Ларионовқа жүктелсін
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов

О признании утратившим силу постановления акимата от 22 мая 2014 года № 518 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 08 февраля 2016 года № 49
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 22 мая 2014 года № 518 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3387 от 24 июня 2014 года, опубликованное в газете "Лениногорская правда" от 04 июля 2014 года № 27).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима К. М. Ларионова.
Аким города Риддера Ж. Муратов