Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 649 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 4 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4370 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Ргаеваға жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Нукибаев

О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 06 января 2016 года № 4
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2016 года № 649
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 06 января 2016 года № 4 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4370).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К.Ргаеву.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Нукибаев