"2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 169 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65-бабы 3-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 3657 нөмірімен тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесқарағай ауданының әкімі Н. Тоқсеитов

О признании утратившим силу постановления Бескарагайского районного акимата от 13 января 2015 года №2 "Об организациии финансировании общественных работ в 2015 году"
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2016 года № 169
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бескарагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления Бескарагайского районного акимата от 13 января 2015 года № 2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 января 2015 года № 3657) "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году".
2. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким
Бескарагайского района Н. Токсеитов