"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 16 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 242 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 16 (нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 4389 нөмірімен тіркелген; 2016 жылғы 24 ақпандағы № 19 "Бесқарағай тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол койылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесқарағай ауданының әкімі Н. Тоқсеитов

О признании утратившим силу постановления Бескарагайского районного акимата от 12 января 2016 года № 16 "Об организациии и финансировании общественных работ в 2016 году"
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 242
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бескарагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Бескарагайского районного акимата от 12 января 2016 года № 16 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 февраля 2016 года № 4389) опубликовано в районной газете "Бескарагай тынысы" 24 февраля 2016 года № 19.
2. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким
Бескарагайского района Н. Токсеитов