"Бородулиха ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 50 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 8 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бородулиха ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 50 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3805 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Лазуринге жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Акулов

О признании утратившим силу постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 50 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Бородулихинскому району"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 8
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 50 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Бородулихинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3805 от 02 апреля 2015 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С. Лазурина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Г. Акулов