Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 315 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 293 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 11 қарашада № 4228 болып тіркелген (2015 жылдың 10 желтоқсандағы № 97 (8877) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған), Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 315 "Жарма ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы", қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А. Узбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Сыдықов

О признании утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 06 октября 2015 года № 315
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года № 293
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 06 октября 2015 года № 315 "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарат акима Жарминского района" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 11 ноября 2015 года за № 4228 (опуликованное в районной газете "Қалба тынысы" 10 декабря 2015 года № 2015 № 97 (8877).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Узбекову А.
Аким района Сыдыков Н.