Катонқарағай аудандық мәслихаты шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 тамыздағы № 4/37-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай аудандық мәслихатының регламентің бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 22/164-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 32/255-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4182 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 06 қарашадағы № 84 "Арай" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы Г.Ағажаева
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Бралинов

О признании утратившим силу решения Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 августа 2016 года N 4/37-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 янаря 2001 года Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 22/164-V "Об утверждении регламента Катон-Карагайского районного маслихата" от 22 сентября 2015 года № 32/255-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4182, опубликовано в газете "Луч" № 84 от 6 ноября 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с момента принятия.
Председатель сессии Г.Агажаева
Секретарь районного маслихата Д.Бралинов