Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі "Көкпекті ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 186 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 75 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 31 шілдедегі "Көкпекті ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 186 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4107 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 23 тамыздағы № 67 (8761) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 31 июля 2015 года № 186 " Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Кокпектинского района"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2016 года № 75
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кокпектинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 31 июля 2015 года № 186 " Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Кокпектинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4107 , опубликовано в районной газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 23 августа 2015 года № 67 (8761).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков