Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі "Көкпекті ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы № 72 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 136 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі "Көкпекті ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы № 72 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3941 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 14 маусымдағы № 47 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 8 апреля 2015 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта Кокпектинского района"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2016 года № 136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Кокпектинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 8 апреля 2015 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта Кокпектинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3941 опубликовано в районной газете "Жулдыз" - "Новая жизнь" от 14 июня 2015 года № 47 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков