2015 жылғы 12 наурыздағы № 208 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 07 сәуірдегі № 147 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағының, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының негізінде, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 208 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар және кездесу өткізетін үй-жайлар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 3856 тіркелген, 2015 жылғы 13 сәуірде № 34 "Ұлан таңы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлан ауданы әкімінің орынбасары Р. Мамырбаеваға жүктелсін.
Ұлан ауданының әкімі Д. Батырбаев

О признании утратившим силу постановления № 208 от 12 марта 2015 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан"
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07 апреля 2016 года № 147
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании статьи 37, пункта 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уланского района № 208 от 12 марта 2015 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатам в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 апреля 2015 года № 3856, опубликовано в районной газете "Ұлан таңы" № 34 от 13 апреля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уланского района Р. Мамырбаеву.
Аким Уланского района Д. Батырбаев