Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 305 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы N 58 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес,Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 маусымдағы "Үржар "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2014 жылғы 14 маусымдағы № 3389 болып тiркелген, 2014 жылғы 17 шілдедегі № 84-85 "Уақыт тынысы/Пульс времени" аудандық газетінде жарияланған) № 305 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Үржар ауданы әкімінің аппарат басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Зайнулдин

Об утрате силы постановление акимата Урджарского района от 6 июня 2014 года № 305 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года N 58
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 06 июня 2014 года № 305 " Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3389 от 14 июня 2014 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" от 17 июля 2014 года № 84-85).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Н. Караталова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Зайнулдин