"Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының айналыстағы ақша белгілерін ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 29 қыркүйектегі № 377 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 181 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының айналыстағы ақша белгілерін ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 29 қыркүйектегі № 377 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1659 тіркелген, 2001 жылғы 2 қарашада «Егемен Қазақстан» газетінде № 255 (23603) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қолма-қол ақшамен жұмыс жүргізу басқармасы (Әбішева Т.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберсін;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің интернет-ресурсына орналастырсын;
3) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне және филиалдарына жіберсін.
3. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны бір апта мерзімде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.Т. Ғалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы1 қабылданған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                           Д. Ақышев
1"Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының айналыстағы ақша белгілерін ауыстыру туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 29 қыркүйектегі № 377 қаулысының күші жойылды деп тану туралы

О признании утратившим силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года № 377 "О замене находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты Республики Казахстан"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 8 августа 2016 года № 181
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан», Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года № 377 «О замене находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты Республики Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1659, опубликованное 2 ноября 2001 году в газете «Казахстанская правда» № 255 (23603).
2. Управлению по работе с наличными деньгами (Абишева Т.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) направить копию настоящего постановления в Министерство юстиции Республики Казахстан и на официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан»;
2) разместить настоящее постановление на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан;
3) довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата и филиалов Национального Банка Республики Казахстан.
3. Управлению по защите прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) в недельный срок обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Галиеву Д.Т.
5. Настоящее постановление1 вводится в действие со дня принятия.
Председатель
Национального Банка                        Д. Акишев
1 О признании утратившим силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года № 377 "О замене находящихся в обращении денежных знаков национальной валюты Республики Казахстан"