Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 31-3 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы №31-3 "Батыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17.03.2016 жылы № 4295 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы А.Т.Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы Ж.Жақыпов
Облыстық мәслихат хатшысы М.Құлшар

О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2016 года № 31-3 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-5
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 февраля 2016 года №31-3 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4295 от 17.03.2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата Султанова А.Т.
Председатель сессии Ж.Джакупов
Секретарь областного маслихата М.Құлшар