Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 299 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы Қ.Ш.Қанаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Көлгінов
2016 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 299 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. 2008 жылғы 16 сәуірдегі №118 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 24 ақпандағы №80 "Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы экономикасының нақты секторы салаларын бюджеттік несиелендіру мәселелері" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3010 тіркелген, 2008 жылғы 31 мамырда "Орал өңірі" газетінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
2. 2009 жылғы 26 қаңтардағы №28 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы №115 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3019 тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
3. 2015 жылғы 10 ақпандағы №44 "Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3825 тіркелген, 2015 жылғы 7 наурызда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
4. 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №239 "2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4067 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
5. 2015 жылғы 8 желтоқсандағы №351 "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4235 тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтарда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2016 года № 299
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Канаева К.Ш.
Аким области А.Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 30 сентября 2016 года № 299
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно–Казахстанской области от 16 апреля 2008 года №118 на русском языке не принято;
2. Постановление акимата Западно–Казахстанской области от 26 января 2009 года № 28 на русском языке не принято;
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2015 года №44 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3825, опубликованное 7 марта 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №239 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур под урожай 2016 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4067, опубликованное 10 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года №351 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4235, опубликованное 30 января 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");

6. 2015 жылғы 15 желтоқсандағы №358 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №239 "2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4222 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
7. 2016 жылғы 9 ақпандағы №26 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы №44 "Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4285 тіркелген, 2016 жылғы 15 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы.

6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2015 года №358 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года №239 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур под урожай 2016 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4222, опубликованное 21 января 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области 9 февраля 2016 года №26 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2015 года №44 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4285, опубликованное 15 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").