Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-2 "Орал қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 1 шілдедегі № 5-8 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа алып, жарияланған нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру мақсатында Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы №20-2 "Орал қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Сертеков
Мәслихат хатшысы А.Әубекеров

О признании утратившим силу решения Уральского городского маслихата от 27 февраля 2014 года № 20-2 "Об утверждении регламента Уральского городского маслихата"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 1 июля 2016 года № 5-8
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях упорядочения изданных нормативных правовых актов Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2016 года №20-2 "Об утверждении регламента Уральского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н.Сертеков
Секретарь маслихата А.Аубекеров