Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 18-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-6 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы №18-1 "Бөрлі аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н.Шиганакова
Мәслихат хатшысы А. Куликешев

О признании утратившим силу решение Бурлинского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 18-1 "Об утверждении регламента Бурлинского районного маслихата"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 3-6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соотвествии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурлинского районного маслихата от 27 февраля 2014 года №18-1 "Об утверждении регламента Бурлинского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Н.Шиганакова
Секретарь маслихата А.Куликешев