Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 29-13 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Осы шешімге қосымшаға сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Т.Арыстанбеков
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2016 жылғы 19 ақпандағы № 29-13
аудандық мәслихат шешіміне
қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 тіркелген, 2015 жылғы 10 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 21-1 "2015 жылы Бөкей ордасы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы " шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3873 тіркелген, 2015 жылғы 19 мамырдағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
3. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 22-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3902 тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымдағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
4. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 25-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4085 тіркелген, 2015 жылғы 3 қарашадағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
5. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 26-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4143 тіркелген, 2015 жылғы 16 желтоқсандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решении маслихата района
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 29-13
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Бокейординского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии Т.Арстанбеков
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению районного маслихата
от 19 февраля 2016 года №29-13
Перечень утративших силу некоторых решении маслихата Бокейординского района
1. Решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3754, опубликовано 10 февраля 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
2. Решение Бокейординского районного маслихата от 27 марта 2015 года №21-1 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бокейординского района на 2015 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3873, опубликовано 19 мая 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
3. Решение Бокейординского районного маслихата от 13 апреля 2015 года №22-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3902, опубликовано 16 июня 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
4. Решение Бокейординского районного маслихата от 23 сентября 2015 года №25-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4085, опубликовано 3 ноября 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
5. Решение Бокейординского районного маслихата от 28 октября 2015 года №26-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4143, опубликовано 16 декабря 2015 года в газете "Орда жұлдызы").

6. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 20-2 "Бөкей ордасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4207 тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтардағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).

6. Решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №27-1 "О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 20-2 "О бюджете Бокейординского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4207, опубликовано 12 января 2016 года в газете "Орда жұлдызы").