Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сайпиев
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40- 3
Зеленов аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
Зеленов аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №30-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3759 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы, 2015 жылғы 24 қаңтардағы, 2015 жылғы 30 қаңтардағы, 2015 жылғы 6 ақпандағы, 2015 жылғы 13 наурыздағы, 2015 жылғы 27 наурыздағы, 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің №3, №4, №5, №6, №11, №13, 14 жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 10 сәуірдегі №32-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3887 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі №17 жарияланған);
3. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 7 шілдедегі №34-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3949 тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдедегі №29 жарияланған);
4. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 5 қазандағы №36-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4114 тіркелген, 2015 жылғы 23 қазандағы №43 жарияланған);
5. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №39-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4201 тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтардағы , 2016 жылғы 8 қаңтардағы №1, №2 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зеленовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии А. Сайпиев
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению
Зеленовского районного маслихата
от 11 января 2016 года № 40-3
Перечень утративших силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
1. Решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 26 декабря 2014 года №30 -2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3759, опубликованное 16 января 2015 года, 24 января 2015 года, 30 января 2015 года, 6 февраля 2015 года, 13 марта 2015 года, 27 марта 2015 года, 3 апреля 2015 года в газете "Ауыл тынысы" №3, №4, №5, №6, №11, №13, №14);
2. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 10 апреля 2015 года №32-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3887, опубликованное 24 апреля 2015 года в газете "Ауыл тынысы" №17);
3. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №30-2 "О районном бюджете на 2015- 2017 годы" от 7 июля 2015 года №34-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3949, опубликованное 18 июля 2015 года в газете "Ауыл тынысы" №29);
4. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №30-2 "О районном бюджете на 2015- 2017 годы" от 5 октября 2015 года №36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4114, опубликованное 23 октября 2015 года в газете "Ауыл тынысы" №43);
5. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2015 года №39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4201, опубликованное 1 января 2016 года, 8 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы" №1, № 2).