Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы "2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 90 қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 19 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа алып, ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылдың 19 наурыздағы "2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 90 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3898 тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырдағы "Ауыл айнасы" газетінің 20-санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды алу аудан әкімі аппаратының бас маман-заңгері А. Тасжановаға тапсырылсын.
3. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А. Берденовке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Бекқайыр

Об утрате силы постановления акимата района от 19 марта 2015 года № 90 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 19
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Постановление акимата района от 19 марта 2015 года № 90 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3898, опубликованное 22 мая 2015 года в номере 20 газеты "Ауыл айнасы") считать утратившим силу.
2. Поручить главному специалисту-юристу аппарата акима района А. Тасжанову о принятии необходимых мер возникших из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппаратом акима района А. Берденова.
Аким района Н. Беккайыр