Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 217 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 17 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 217 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Өмірзақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі А. Шахаров

О признании утратившим силу постановление акимата района от 31 декабря 2014 года № 217 "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 17
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 31 декабря 2014 года № 217 "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3775, опубликованное 29 января 2015 года в газете "Қаратөбе өңірі").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С. Умурзакова.
Аким района А. Шахаров