Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 35-9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, қабылданған нормативтік актілерді тәртіпке келтіру мақсатында, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы А.Табишев
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Х.Мусагалиев
Сырым аудандық мәслихатының
2016 жылғы 17 ақпандағы
№35-9 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 15.01.2015 ж) шешімі.
2. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 наурыздағы №26-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3846 13.03.2015 ж) шешімі.
3. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі №27-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3893 20.04.2015 ж) шешімі.
4. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы №29-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4000 21.08.2015 ж) шешімі.
5. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №30-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4070 02.10.2015 ж) шешімі.
6. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы №32-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 02.12.2015 ж) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 35-9
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, в целях упорядочения принятых нормативных актов, районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии А.Табишев
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Х.Мусагалиев
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 17 февраля 2016 года №35-9
Перечень, утративших силу, некоторых решений районного маслихата
1. Решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3767 от 15.01.2015 г).
2. Решение Сырымского районного маслихата от 5 марта 2015 года №26-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3846 от 13.03.2015г).
3. Решение Сырымского районного маслихата от 10 апреля 2015 года №27-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3893 от 20.04.2015г)
4. Решение Сырымского районного маслихата от 6 августа 2015 года №29-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4000 от 21.08.2015г)
5. Решение Сырымского районного маслихата от 22 сентября 2015 года №30-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4070 от 02.10.2015г.)
6. Решение Сырымского районного маслихата от 12 ноября 2015 года №32-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155 от 02.12.2015г.)

7. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №33-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4195 28.12.2015 ж) шешімі.

7. Решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2015 года №33-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года №25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4195 от 28.12.2015г.)