Шыңғырлау аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерін тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 40-2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Норматитвтік құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа алып шығарылған нормативтік құқықтық актілерді тәртіпке келтіру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың төмендегі шешімдері күші жойылды деп танылсын:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 15.01.2015 жыл № 3769 тіркелді);
2. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 31-2 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 02.04.2015 жыл № 3871 тіркелді);
3. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 32-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 24.04.2015 жыл № 3901 тіркелді);
4. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 33-3 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 02.06.2015 жыл № 3920 тіркелді);
5. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 34-3 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 11.08.2015 жыл № 3976 тіркелді);
6. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 36-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 07.10.2015 жыл № 4080 тіркелді);
7. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 37-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 20.11.2015 жыл № 4150 тіркелді);
8. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 38-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (БҚО Әділет Департаметінде 18.12.2015 жыл № 4187 тіркелді ).

Решения Чингирлауского районного маслихата утратившие силу
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 40-2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" в целях приведения в соответствие нормативно-правовых актов Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
Считать утратившим силу следующие решения районного маслихата:
1. Решение № 30-3 от 23 декабря 2014 года Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 15.01.2015 г, № 3769);
2. Решение Чингирлауского районного маслихата от 13 марта 2015 года № 31-2 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 02.04.2015 г, № 3871);
3. Решение Чингирлауского районного маслихата от 15 апреля 2015 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 24.04.2015 г, № 3901);
4. Решение Чингирлауского районного маслихата от 22 мая 2015 года № 33-3 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 02.06.2015 г, № 3920);
5. Решение Чингирлауского районного маслихата от 23 июля 2015 года № 34-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 11.08.2015 г, № 3976);
6. Решение Чингирлауского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 07.10.2015 г, № 4080);
7. Решение Чингирлауского районного маслихата от 16 ноября 2015 года № 37-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 20.11.2015 г, № 4150);
8. Решение Чингирлауского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 38-1 "О внесении изменений и допонении в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"" (Зарегирстрированное в Департаменте юстиции ЗКО от 18.12.2015 г, № 4187);

9. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-3 "Шыңғырлау аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
Сессия торағасы У. Усманғалиев
Мәслихат хатшысы Т. Қалмен

9. Отменить решение Чингирлауского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 38-3 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Чингирлауского районного маслихата".
Председатель сессии У. Усмангалиев
Секретарь маслихата Т. Калмен