"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының м.а. 2017 жылғы 13 маусымдағы № 264 бұйрығы.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің бұйрығына ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 қыркүйекте жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Департаменттің басшысы мынадай өкілеттікті жүзеге асырады:
1) өз орынбасарларының, Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi басшыларының, жұмыскерлерінің және қызметкерлерінің, Департаменттің аумақтық органдары басшыларының мiндеттерi мен өкiлеттiктерiн айқындайды;
2) Департаменттің штат санының лимиті шегінде Департаменттің штат кестесін бекітеді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес:
Департаменттің жұмыскерлерін және қызметкерлерін;
Көкшетау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысын қоспағанда, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы мемлекеттік кірістер басқармаларының басшыларын;
кеден бекеттерінің басшыларын және олардың орынбасарларын;
кедендік ресімдеу орталығы кеден бекеттерінің – басқармаларының басшыларын;
аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы басшылардың орынбасарларын лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәртіптік жауапкершілік шараларын қабылдайды;
5) Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi туралы ережелердi бекiтедi;
6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Департаменттің басшыларының орынбасарларын, Департаменттің жұмыскерлері мен қызметкерлерін және Департаменттің аумақтық органдарының басшыларын және басшылардың орынбасарларын іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;

О внесении в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам Астана и Алматы и их территориальных органов"
Приказ и.о. Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 13 июня 2017 года № 264.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам Астана и Алматы и их территориальных органов" (опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 26 сентября 2016 года) следующие изменения:
в Положении о Департаменте государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Руководитель Департамента осуществляет следующие полномочия:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей, работников и сотрудников структурных подразделений Департамента, руководителей территориальных органов Департамента;
2) утверждает штатное расписание Департамента в пределах лимита штатной численности Департамента;
3) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей:
работников и сотрудников Департамента;
руководителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон, за исключением руководителя управления государственных доходов по городу Кокшетау;
руководителей таможенных постов и их заместителей;
руководителей управлений – таможенных постов "центр таможенного оформления";
заместителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон;
4) принимает меры дисциплинарной ответственности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
5) утверждает положения о структурных подразделениях Департамента;
6) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования заместителей руководителя Департамента, работников и сотрудников Департамента, руководителей и заместителей руководителей территориальных органов Департамента;

7) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапкершілікте болады;
8) Комитетке берілетін ақпараттардың дұрыстығына дербес жауапкершілікте болады;
9) өз құзыреті шегінде Департаменттің актілеріне қол қояды;
10) барлық мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда Департаментті білдіреді;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Департаменттің басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес оны алмастыратын тұлға орындау жүзеге асырады.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Департаменттің басшысы мынадай өкілеттікті жүзеге асырады:
1) өз орынбасарларының, Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi басшыларының, жұмыскерлерінің және қызметкерлерінің, Департаменттің аумақтық органдары басшыларының мiндеттерi мен өкiлеттiктерiн айқындайды;
2) Департаменттің штат санының лимиті шегінде Департаменттің штат кестесін бекітеді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес:
Департаменттің жұмыскерлерін және қызметкерлерін;
Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысын қоспағанда, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы мемлекеттік кірістер басқармаларының басшыларын;
кеден бекеттерінің басшыларын және олардың орынбасарларын;
кедендік ресімдеу орталығы кеден бекеттерінің – басқармаларының басшыларын;
аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы басшылардың орынбасарларын лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәртіптік жауапкершілік шараларын қабылдайды;
5) Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi туралы ережелердi бекiтедi;
6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Департаменттің басшыларының орынбасарларын, Департаменттің жұмыскерлері мен қызметкерлерін және Департаменттің аумақтық органдарының басшыларын және басшылардың орынбасарларын іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;
7) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапкершілікте болады;
8) Комитетке берілетін ақпараттардың дұрыстығына дербес жауапкершілікте болады;
9) өз құзыреті шегінде Департаменттің актілеріне қол қояды;

7) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
8) несет персональную ответственность за достоверность информации, предоставляемой в Комитет;
9) в пределах компетенции подписывает акты Департамента;
10) представляет Департамент во всех государственных органах и иных организациях;
11) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий Руководителя Департамента в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
в Положении о Департаменте государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Руководитель Департамента осуществляет следующие полномочия:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей, работников и сотрудников структурных подразделений Департамента, руководителей территориальных органов Департамента;
2) утверждает штатное расписание Департамента в пределах лимита штатной численности Департамента;
3) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей:
работников и сотрудников Департамента;
руководителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон, за исключением руководителя управления государственных доходов по городу Актобе;
руководителей таможенных постов и их заместителей;
руководителей управлений – таможенных постов "центр таможенного оформления";
заместителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон;
4) принимает меры дисциплинарной ответственности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
5) утверждает положения о структурных подразделениях Департамента;
6) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования заместителей руководителя Департамента, работников и сотрудников Департамента, руководителей и заместителей руководителей территориальных органов Департамента;
7) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
8) несет персональную ответственность за достоверность информации, предоставляемой в Комитет;
9) в пределах компетенции подписывает акты Департамента;

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 060300, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 15 үй.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Атырау облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Индер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекен-жайы: пошта индексі 060200, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, Қонаев көшесі, 18.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Департаменттің басшысы мынадай өкілеттікті жүзеге асырады:
1) өз орынбасарларының, Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi басшыларының, жұмыскерлерінің және қызметкерлерінің, Департаменттің аумақтық органдары басшыларының мiндеттерi мен өкiлеттiктерiн айқындайды;
2) Департаменттің штат санының лимиті шегінде Департаменттің штат кестесін бекітеді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес:
Департаменттің жұмыскерлерін және қызметкерлерін;
Өскемен қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысын қоспағанда, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы мемлекеттік кірістер басқармаларының басшыларын;
кеден бекеттерінің басшыларын және олардың орынбасарларын;
кедендік ресімдеу орталығы кеден бекеттерінің – басқармаларының басшыларын;
аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы басшылардың орынбасарларын лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәртіптік жауапкершілік шараларын қабылдайды;
5) Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi туралы ережелердi бекiтедi;
6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Департаменттің басшыларының орынбасарларын, Департаменттің жұмыскерлері мен қызметкерлерін және Департаменттің аумақтық органдарының басшыларын және басшылардың орынбасарларын іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;
7) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапкершілікте болады;
8) Комитетке берілетін ақпараттардың дұрыстығына дербес жауапкершілікте болады;

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 060300, Республика Казахстан, Атырауская область, Исатайский район, село Аккистау, улица Егеменді Қазақстан, д.15.";
в Положении об Управлении государственных доходов по Индерскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 060200, Республика Казахстан, Атырауская область, Индерский район, поселок Индербор, улица Д.Конаева, 18.";
в Положении о Департаменте государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Руководитель Департамента осуществляет следующие полномочия:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей, работников и сотрудников структурных подразделений Департамента, руководителей территориальных органов Департамента;
2) утверждает штатное расписание Департамента в пределах лимита штатной численности Департамента;
3) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей:
работников и сотрудников Департамента;
руководителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон, за исключением руководителя управления государственных доходов по городу Усть-Каменогорск;
руководителей таможенных постов и их заместителей;
руководителей управлений – таможенных постов "центр таможенного оформления";
заместителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон;
4) принимает меры дисциплинарной ответственности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
5) утверждает положения о структурных подразделениях Департамента;
6) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования заместителей руководителя Департамента, работников и сотрудников Департамента, руководителей и заместителей руководителей территориальных органов Департамента;
7) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
8) несет персональную ответственность за достоверность информации, предоставляемой в Комитет;

9) өз құзыреті шегінде Департаменттің актілеріне қол қояды;
10) барлық мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда Департаментті білдіреді;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Департаменттің басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес оны алмастыратын тұлға орындау жүзеге асырады.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Риддер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 071300, Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, Қонаев көшесі, 40.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Департаменттің басшысы мынадай өкілеттікті жүзеге асырады:
1) өз орынбасарларының, Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi басшыларының, жұмыскерлерінің және қызметкерлерінің, Департаменттің аумақтық органдары басшыларының мiндеттерi мен өкiлеттiктерiн айқындайды;
2) Департаменттің штат санының лимиті шегінде Департаменттің штат кестесін бекітеді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес:
Департаменттің жұмыскерлерін және қызметкерлерін;
Тараз қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысын қоспағанда, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы мемлекеттік кірістер басқармаларының басшыларын;
кеден бекеттерінің басшыларын және олардың орынбасарларын;
кедендік ресімдеу орталығы кеден бекеттерінің – басқармаларының басшыларын;
аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша және арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы басшылардың орынбасарларын лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәртіптік жауапкершілік шараларын қабылдайды;
5) Департаменттің құрылымдық бөлiмшелерi туралы ережелердi бекiтедi;
6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Департаменттің басшыларының орынбасарларын, Департаменттің жұмыскерлері мен қызметкерлерін және Департаменттің аумақтық органдарының басшыларын және басшылардың орынбасарларын іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;

9) в пределах компетенции подписывает акты Департамента;
10) представляет Департамент во всех государственных органах и иных организациях;
11) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий Руководителя Департамента в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
в Положении об Управлении государственных доходов по городу Риддер Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 071300, Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, город Риддер, улица Кунаева, 40.";
в Положении о Департаменте государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Руководитель Департамента осуществляет следующие полномочия:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей, работников и сотрудников структурных подразделений Департамента, руководителей территориальных органов Департамента;
2) утверждает штатное расписание Департамента в пределах лимита штатной численности Департамента;
3) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей:
работников и сотрудников Департамента;
руководителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон, за исключением руководителя управления государственных доходов по городу Тараз;
руководителей таможенных постов и их заместителей;
руководителей управлений – таможенных постов "центр таможенного оформления";
заместителей управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах и на территории специальных экономических зон;
4) принимает меры дисциплинарной ответственности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
5) утверждает положения о структурных подразделениях Департамента;
6) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования заместителей руководителя Департамента, работников и сотрудников Департамента, руководителей и заместителей руководителей территориальных органов Департамента;

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Заң басқармасы (А.М. Жетібаева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйырықтың қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкiне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі - Комитет) интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Комитеттің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының басшылары осы бұйрықты іске асыру үшін қажетті шараларды заңнамамен белгіленген тәртіпте қабылдасын.
4. Комитеттің Даму және үйлестіру департаменті Ұйымдастыру-қаржы басқармасы (Н.В. Стрельцова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитеті
Төрағасының міндетін атқарушы
Ғ. Әмрин

2. Юридическому управлению Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Джетибаева А.М.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет).
3. Руководителям Департаментов государственных доходов Комитета по областям, городам Астана и Алматы и их территориальных органов в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
4. Организационно-финансовому управлению Департамента развития и координации Комитета (Стрельцова Н.В.) настоящий приказ довести до сведения департаментов государственных доходов Комитета по областям, городам Астана и Алматы и их территориальных органов.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Председателя
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
Г. Амрин