"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің қарамағындағы аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 28 шілдедегі №347 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № 81 бұйрығы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2016 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы 11) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің қарамағындағы аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 28 шілдедегі №347 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциясының батыс өңіраралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"5-1) бақылаудағы аумақ шеңберінде жер қойнауын пайдалану объектілерін жою және консервациялау бойынша жұмыстар аяқталғаннан кейін оларды қабылдауды жүзеге асырады";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциясының оңтүстік өңіраралық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінің:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"5-1) бақылаудағы аумақ шеңберінде жер қойнауын пайдалану объектілерін жою және консервациялау бойынша жұмыстар аяқталғаннан кейін оларды қабылдауды жүзеге асырады".
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекция департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап оның қазақ және орыс тілдеріндегі баспа және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы энергетика бірінші вице – министрі М.Ж. Досмұхамбетовке жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 347 "Об утверждении положений территориальных органов, находящихся в ведении Министерства энергетики Республики Казахстан"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 3 марта 2017 года № 81
В соответствии с подпунктом 11) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 347 "Об утверждении положений территориальных органов, находящихся в ведении Министерства энергетики Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении республиканского государственного учреждения "Западное межрегиональное управление государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) осуществляет приемку работ по ликвидации и консервации объектов недропользования по их завершению в пределах подконтрольной территории";
в Положении республиканского государственного учреждения "Южное межрегиональное управление государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) осуществляет приемку работ по ликвидации и консервации объектов недропользования по их завершению в пределах подконтрольной территории".
2. Департаменту государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) со дня подписания настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) со дня подписания настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице – министра энергетики Республики Казахстан Досмухамбетова М.Д.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев