"Мемлекеттік кірістер органдарының сот орындаушыларына салық төлеуші (салық агенті) туралы салық құпиясын құрайтын мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 439 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 957 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 802 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 1410 бірлескен бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2006 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Мемлекеттік кірістер органдарының сот орындаушыларына салық төлеуші (салық агенті) туралы салық құпиясын құрайтын мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 439 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 957 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен бұйрық күшіне енген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау үшін жіберуді;
2) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік орган басшыларының соңғысы қол қойған күннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы Әділет
министрі ___________М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі ___________Б. Сұлтанов

О признании утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 июля 2017 года № 957 и Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 439 "Об утверждении Правил предоставления органами государственных доходов сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, судебным исполнителям"
Cовместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 сентября 2018 года № 802 и Министра юстиции Республики Казахстан от 17 сентября 2018 года № 1410
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 июля 2017 года № 957 и Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 439 "Об утверждении Правил предоставления органами государственных доходов сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, судебным исполнителям".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня вступления в силу настоящего совместного приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан для официального опубликования;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вступает в силу со дня подписания его последним из руководителей государственного органа.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов