"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 16-05/715 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 248 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 16-05/715 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12013 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті туралы Ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комитеттің заңды мекенжайы: 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Кенесары көшесі, 36.";
көрсетілген Ережеге 1-қосымшада:
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Біржан сал аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 44-1-тармақпен толықтырылсын:
"44-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
72-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"72. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
101-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"101. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Бәйтерек аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
171 және 172-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"171. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Тереңкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.
172. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Аққулы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
мынадай мазмұндағы 197-1-тармақпен толықтырылсын:
"197-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 16-05/715 "Об утверждении положения о Комитете ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июня 2019 года № 248
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 июля 2015 года № 16-05/715 "Об утверждении положения о Комитете ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12013, опубликован 1 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Положении о Комитете ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Комитета: 010000, город Нур-Султан, район Сарыарка, улица Кенесары, 36.";
в приложении 1 к указанному Положению:
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Биржан сал Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 44-1 следующего содержания:
"44-1. Государственное учреждение "Кегенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 72 изложить в следующей редакции:
"72. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Алтай Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 101 изложить в следующей редакции:
"101. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Бәйтерек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункты 171 и 172 изложить в следующей редакции:
"171. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Тереңкөл Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
172. Государственное учреждение "Территориальная инспекция района Аққулы Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
дополнить пунктом 197-1 следующего содержания:
"197-1. Государственное учреждение "Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";

мынадай мазмұндағы 198-1-тармақпен толықтырылсын:
"198-1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.";
213-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"213. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі.".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын;
3) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров

дополнить пунктом 198-1 следующего содержания:
"198-1. Государственное учреждение "Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 213 изложить в следующей редакции:
"213. Государственное учреждение "Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султан Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".".
2. Комитету ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров