"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 1-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті Төрағасының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 52-ОД бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2019 жылғы 15 тамыздағы № 1-НҚ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 189 А.".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитетінің Персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз жеткізгіште және электронды нысанда қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитеті Ақмола облысы бойынша департаментінің назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Бәсекелестікті қорғау және дамыту комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті белгіленген мерзімде осы бұйрықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Бәсекелестікті қорғау және дамыту
комитетінің төрағасы
Р. Ахметов

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности председателя Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 15 августа 2019 года № 1-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 15 ноября 2019 года № 52-ОД
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности председателя Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Казахстан от 15 августа 2019 года № 1-ОД "Об утверждении положений территориальных подразделений Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан" следующее изменение:
в приложении 4 указанного приказа:
в Положении о Департаменте Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Акмолинской области:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова, 189 А.".
2. Службе управления персоналом (кадровая служба) Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) довести его до сведения Департамента Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Акмолинской области.
3. Департаменту Комитета по защите и развитию конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Акмолинской области в установленные сроки принять меры, вытекающие из настоящего приказа.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Комитета
по защите и развитию конкуренции
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Р. Ахметов