"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 454 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 522 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаментінің заңды мекенжайы: пошта индексі 030006, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Некрасов көшесі, 69 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласының Астана ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030019, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 97.";
көрсетілген бұйрыққа 23-1-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтөбе қаласының Алматы ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030019, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 97.";
көрсетілген бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алға ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030200, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қаласы, А. Байтұрсынов көшесі, 15 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Әйтеке би ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Әйтеке би ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) салықтардың және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдердiң түсуiн, әлеуметтік төлемдерді есептеудің, ұстап қалудың және аударудың толықтығы және уақыттылығын қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де функцияларды орындауға уәкілеттік берілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық органы болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам республиканского значения и столицы и их территориальных органов"
Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 454
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 522 "Об утверждении положений Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан по областям, городам республиканского значения и столицы и их территориальных органов" следующие изменения:
в Положение о Департаменте государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 22 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: почтовый индекс 030006, Республика Казахстан, Актюбинская область, город Актобе, улица Некрасова, д.69.";
в Положение об Управлении государственных доходов по району Астана города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 23 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030019, Республика Казахстан, Актюбинская область, город Актобе, улица Маресьева, 97.";
в Положение об Управлении государственных доходов по району Алматы города Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 23-1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030019, Республика Казахстан, Актюбинская область, город Актобе, улица Маресьева, 97.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Алгинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 24 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030200, Республика Казахстан, Актюбинская область, Алгинский район, город Алга, улица А. Байтурсынова, д.15.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Айтекебийскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 26 к указанному приказу:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Управление государственных доходов по Айтекебийскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным органом Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет), уполномоченным на выполнение функций по обеспечению полноты и своевременности поступлений налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчисления, удержания, перечисления социальных платежей и иных функций в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030100, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, 3.";
көрсетілген бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ырғыз ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030400, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, 10 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарғалы ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030500, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 32 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мәртөк ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030600, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Мартөк ауылы, Мазков көшесі, 6 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мұғалжар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030700, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 68 А.";
көрсетілген бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Темiр ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 030800, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Темiр ауданы, Шубаркудук ауылы, Желтоқсан көшесі, 4 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Хромтау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030100, Республика Казахстан, Актюбинская область, Айтекебийский район, село Комсомольское, улица Ы. Алтынсарина, 3.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Иргизскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 27 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030400, Республика Казахстан, Актюбинская область, Иргизский район, село Иргиз, улица И.Алтынсарина, д.10.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Каргалинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 28 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030500, Республика Казахстан, Актюбинская область, Каргалинский район, село Бадамша, улица Айтеке би, д.32.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Мартукскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 29 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030600, Республика Казахстан, Актюбинская область, село Мартук, улица Мазкова, д.6.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Мугалжарскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 30 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030700, Республика Казахстан, Актюбинской область, Мугалжарский район, город Кандыагаш, улица Жамбыл Жабаев, 68А.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Темирскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 31 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 030800, Республика Казахстан, Актюбинская область, Темирский район, поселок Шубаркудук, улица Желтоксан, д.4.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Хромтаускому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 34 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 031100, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Жамбыл көшесі, 38 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шалқар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 031200, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы көшесі, 70 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Балқаш ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 040300, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Д. Қонаев көшесі, 75.";
көрсетілген бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Райымбек ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекен-жайы: пошта индексі 041419, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Райымбек ауданы, Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, 29 а.";
көрсетілген бұйрыққа 44-1-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Кеген ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 041400, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Кеген ауданы, Кеген ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 19.";
көрсетілген бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Кербұлақ ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 041100, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек ауылы, Маметов көшесі, 1 А.";
көрсетілген бұйрыққа 55-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ескелдi ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 031100, Республика Казахстан, Актюбинская область, Хромтауский район, город Хромтау, улица Джамбула, д.38.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Шалкарскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области, утвержденном согласно приложению 35 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 031200, Республика Казахстан, Актюбинская область, Шалкарский район, город Шалкар, улица Есет Котибарулы, д.70.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Балхашскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 40 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 040300, Республика Казахстан, Алматинская область, Балхашский район, поселок Баканас, улица Д. Кунаева, 75.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Райымбекскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 44 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 041419, Республика Казахстан, Алматинская область, Райымбекский район, поселок Нарынкол, улица Райымбека, 29 а.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Кегенскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 44-1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 041400, Республика Казахстан, Алматинская область, Кегенский район, село Кеген, улица Б. Момышулы, 19.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Кербулакскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 51 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 041100, Республика Казахстан, Алматинская область, Кербулакский район, село Сарыозек, улица Маметова, 1А.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Ескельдинскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 55 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 040500, Қазақстан Республикасы, Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Сатпаев көшесі, 67.";
көрсетілген бұйрыққа 79-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 070300, Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 146.";
көрсетілген бұйрыққа 83-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 071700, Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Есіл көшесі, 10 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 97-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаментінің заңды мекенжайы: пошта индексі 090000, Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Амангелді Каримуллин көшесі, 2/2.";
көрсетілген бұйрыққа 125-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Осакаров ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 101000, Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаров кенті, Әлихан Бөкейханов көшесі, 118.";
көрсетілген бұйрыққа 135-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қазалы ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 120400, Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Пірімбетова көшесі, 3.";
көрсетілген бұйрыққа 137-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жалағаш ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 040500, Республика Казахстан, Алматинская область, Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица К. Сатпаева, 67.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 79 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 070300, Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, село Бескарагай, улица С. Сейфуллина, 146.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Урджарскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 83 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 071700, Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, село Урджар, улица Есіл, д.10.";
в Положение о Департаменте государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 97 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: почтовый индекс 090000, Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Амангелді Каримуллин, 2/2.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Осакаровскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 125 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 101000, Республика Казахстан, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Әлихана Бөкейханова, 118.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Казалинскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 135 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 120400, Республика Казахстан, Кызылординская область, Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Пиримбетова, 3.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Жалагашскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 137 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 120200, Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі, 32.";
көрсетілген бұйрыққа 140-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 120300, Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, Манап Көкенов көшесі, 26 Б.";
көрсетілген бұйрыққа 141-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8.Департаменттің заңды мекенжайы: пошта индексі 110003, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Майлин көшесі, 2, Майлин көшесі, 2А.";
көрсетілген бұйрыққа 176-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Баянауыл ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 140300, Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі, 55.";
көрсетілген бұйрыққа 191-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шал ақын ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 151300, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 15.";
көрсетілген бұйрыққа 195-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақжар ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 150200, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Абылай хан көшесі, 7.";
көрсетілген бұйрыққа 199-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 120200, Республика Казахстан, Кызылординская область, Жалагашский район, поселок Жалагаш, улица Желтоксан, 32.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Жанакорганскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 140 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 120300, Республика Казахстан, Кызылординская область, Жанакорганский район, поселок Жанакорган, улица Манап Кокенова, 26 Б.";
в Положение о Департаменте государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 141 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: почтовый индекс 110003, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Майлина, дом 2, улица Майлина, дом 2А.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Баянаульскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 176 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 140300, Республика Казахстан, Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица К. Сатпаева, 55.";
в Положение об Управлении государственных доходов по району Шал акына Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 191 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 151300, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксан, 15.";
в Положение об Управлении государственных доходов по Акжарскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 195 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 150200, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Абылай-хана, 7.";
в Положение об Управлении государственных доходов по городу Петропавловск Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 199 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 150000, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 85.";
көрсетілген бұйрыққа 225-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Астана –жаңа қала" Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
14-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) арнайы экономикалық аймақтардың аумағында қызметін жүзеге асыратын тұлғаларды салықтық әкімшілендіруді жүзеге асыру;";
көрсетілген бұйрыққа 225-1-қосымшаға сәйкес бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Байқоңыр ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 010000, Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан қаласы, Ш.Айманова көшесі, 6.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Заң басқармасы (О.А. Әбдірахманов) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізілуін және ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардың аумақтық органдарының басшылары заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың іске асырылуы үшін қажетті шараларды қабылдасын;
2) осы бұйрықтың Департаменттің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Кадр және ішкі әкімшілендіру департаментінің Ұйымдастыру-бақылау басқармасы (Ә.Ы. Қабдуақасов) осы бұйрықты Департаменттердің назарына жеткізсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы
М. Сұлтанғазиев

"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 150000, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Нұрсұлтан Назарбаева, 85.";
в Положение об Управлении государственных доходов "Астана – жаңа қала" Департамента государственных доходов по городу Нур-Султану Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 225 к указанному приказу:
в пункте 14:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) осуществление налогового администрирования лиц, осуществляющих деятельность на территориях специальных экономических зон;";
в Положение об Управлении государственных доходов по району Байқоңыр Департамента государственных доходов по городу Нур-Султану Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном согласно приложению 225-1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 010000, Республика Казахстан, город Нур-Султан, улица Ш.Айманова 6.".
2. Юридическому управлению Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Абдрахманов О.А.) в установленном законодательстве порядке обеспечить включение и официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Руководителям Департаментов государственных доходов Комитета по областям, городам республиканского значения и столице и их территориальных органов в установленном законодательством порядке:
1) принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Департамента.
4. Организационно-контрольному управлению Департамента кадров и внутреннего администрирования (Кабдуакасову А.Ы.) настоящий приказ довести до сведения Департамента.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
М. Султангазиев