Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 7С-7/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8311 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 504,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 689,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 786,8 мың теңге;
2) шығындар – 75 855,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 350,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 350,5 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 616,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 770,1 мың теңге;
2) шығындар – 121 529 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 912,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 912,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 750,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 016,4 мың теңге;
2) шығындар – 78 290,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 8 сентября 2021 года № 7С-7/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8311) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 504,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 689,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 786,8 тысяч тенге;
2) затраты – 75 855,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 350,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 350,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 616,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 770,1 тысяч тенге;
2) затраты – 121 529 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 17 912,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 912,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 750,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 016,4 тысяч тенге;
2) затраты – 78 290,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 540,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 540,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10,11,12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 883,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 500,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 776,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 605,7 мың теңге;
2) шығындар – 73 282,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 399,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 399,2 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше13,14,15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 403,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66 041,7 мың теңге;
2) шығындар – 66 989 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,3 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16,17,18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 347,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 422,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 789,9 мың теңге;
2) шығындар – 26 631,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284,3 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 219 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 540,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 540,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 883,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 500,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 776,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 605,7 тысяч тенге;
2) затраты – 73 282,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 399,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 399,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 403,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 041,7 тысяча тенге;
2) затраты – 66 989 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 585,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 347,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 422,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 134,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 789,9 тысяч тенге;
2) затраты – 26 631,4 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 284,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284,3 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 219 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 264 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 33 955 мың теңге;
2) шығындар – 34 642,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 423,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,6 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 656,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 355,8 мың теңге;
2) шығындар – 24 221,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 564,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 564,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления трансфертов – 33 955 тысяч тенге;
2) затраты – 34 642,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 423,6 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,6 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 656,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 355,8 тысяч тенге;
2) затраты – 24 221,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 564,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 564,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.