Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 7С-9/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8311 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 362,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 956,2 мың теңге;
2) шығындар – 79 712,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 350,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 350,5 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 814,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 718,2 мың теңге;
2) шығындар – 121 727,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 912,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 912,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 285,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 781,8 мың теңге;
2) шығындар – 65 826,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2021 года № 7С-9/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8311) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 362,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 956,2 тысяч тенге;
2) затраты – 79 712,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 350,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 350,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 814,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 718,2 тысяч тенге;
2) затраты – 121 727,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 17 912,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 912,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 285,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 781,8 тысяча тенге;
2) затраты – 65 826,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 540,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 540,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 174,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 366,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 776,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66 030,8 мың теңге;
2) шығындар – 75 573,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 399,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 399,2 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 431,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 476,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 876,8 мың теңге;
2) шығындар – 61 016,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,3 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 636,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 422,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 078,9 мың теңге;
2) шығындар – 28 920,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284,3 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 405,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 540,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 540,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 174,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 366,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 776,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 030,8 тысяч тенге;
2) затраты – 75 573,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 399,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 399,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 431,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 476,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 876,8 тысяч тенге;
2) затраты – 61 016,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 585,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 636,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 422,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 134,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 078,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28 920,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 284,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284,3 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 405,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;