Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71/2 "2021-2023 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 16/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 71/2 (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8325 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 669,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 591,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 996,6 мың теңге;
2) шығындар – 81 569,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 900,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 900,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 677,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 072,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 392,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 212,9 мың теңге;
2) шығындар – 36 412,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 734,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 734,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344 986,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 786,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 315 870,5 мың теңге;
2) шығындар – 355 986,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 71/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2021 года № 16/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 71/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8325) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 67 669,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 591,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 996,6 тысяч тенге;
2) затраты – 81 569,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 900,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 900,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 31 677,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 072,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 392,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 212,9 тысяч тенге;
2) затраты – 36 412,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 734,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 734,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 344 986,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 786,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 315 870,5 тысяч тенге;
2) затраты – 355 986,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;

4 464,3
"Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 000,0
Іссапар шығыстары мен мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру қызметтеріне ақы төлеу (әкім)
300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 707,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
23 707,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
686 939,5
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
654 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
254 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6 979,9
Анар ауылдық округіне сорғы сатып алу
535,0
Донецк ауылының су тегеурінді мұнарасын ағымдағы жөндеу
990,1
Аршалы кентінің су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2 773,6
Жібек жолы ауылдық округінде су ұңғымаларын бұрғылау
12 000,0
Аршалы кентінің жолдарын қысқы уақытта ұстау
1 500,0
Жібек жолы ауылы жолдарын қысқы уақытта ұстау
2 000,0
Байдалы ауылының сорғы станциясын ағымдағы жөндеу
1 074,1
Анар станциясындағы су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4 438,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қостомар ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарды күрделі жөндеу
1,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 954,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55 954,9

4 464,3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы"
5 000,0
Оплата командировочных расходов и услуг повышения квалификации государственных служащих (аким)
300,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 707,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
23 707,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
686 939,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
654 647,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
254 647,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6 979,9
Приобретение центробежного насоса для Анарского сельского округа
535,0
Текущий ремонт водонапорной башни села Донецкое
990,1
Текущий ремонт водопроводных сетей поселка Аршалы
2 773,6
Бурение водяных скважин в сельском округе Жибек жолы
12 000,0
Зимнее содержание дорог поселка Аршалы
1 500,0
Зимнее содержание дорог в селе Жибек жолы
2 000,0
Текущий ремонт насосной станции села Байдалы
1 074,1
Текущий ремонт водопроводной сети на станции Анар
4 438,7
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Костомар Аршалынского района Акмолинской области
1,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 954,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих
55 954,9