2022-2024 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 679,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 13 063,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 347,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 668,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 668,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 668,1 мың теңге.

О бюджете села Новосельское на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Новосельское на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 679,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 063,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 347,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 668,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 668,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 668,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде, аудандық бюджеттен Новосельское ауылының бюджетіне берiлетiн 7 491 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/9 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете села Новосельское на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет села Новосельское в сумме 7 491 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Новосельское на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/9 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Новосельское ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/9
Бюджет села Новосельское на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/9 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

500
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/9 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сумма, тысячи тенге
Барлығы
5 572,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 800,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3 300,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 544,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 500,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
44,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
88,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферт есебінен
140,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
140,0

500
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/9
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/9 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
5 572,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
3 800,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
На оплату труда административных государственных служащих
3 300,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1 544,0
На оплату труда административных государственных служащих
1 500,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
44,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
88,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
88,0
За счет Гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
140,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
140,0