2022-2024 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 779,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 639,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23,0 теңге;
трансферттер түсімі – 121 117 мың теңге;
2) шығындар – 130 541,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 762,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 762,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 762,4 мың теңге.

О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 779,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 639,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23,0 тенге;
поступления трансфертов – 121 117,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130 541,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 762,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 762,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 762,4 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/14 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 4 503 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/14 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Шункыркольского сельского округа на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Шункыркольского сельского округа в сумме 4 503 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете Шункыркольского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/16 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/14 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/16
Бюджет Шункыркольского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/14 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы