Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 220 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Aurora Mining Ltd." жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін 2027 жылғы 19 тамызға дейінгі мерзімге қауымдық сервитут орнатсын.
2. "Aurora Mining Ltd." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер пайдаланушыларға учаскелерді толық көлемде шектеулі нысаналы пайдалануды белгілеу салдарынан келтірілген залалдар үшін өтемақы қамтамасыз етсін және қатты пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді рекультивациялауды жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Ж.Шахпұтова
Астрахан ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 қазандағы
№ 220 қаулысына
қосымша
"Aurora Mining Ltd" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатты пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу үшін жер учаскелерінің тізбесі
Жер пайдаланушылар
Жер учаскесінің орналасқан жері
Ауданы, гектар
Егістік, гектар
Шабындық, гектар
Жайылым, гектар
Басқа жерлер, гектар
1
"Гранит –Петровка" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
2100 га
2100 га
2
Сайдаев Абу-Бешир Магомедович
Николаев ауылдық округінің жерлері
386 га
386 га
3
"Нан -2005" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
268 га
268 га
4
"Хали-Агро" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
68 га
68 га
5
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
Николаев ауылдық округінің жерлері
200 га
200 га
6
"Өрнек -2005" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
280 га
280 га
7
Саменов Ергали Копеевич
Николаев ауылдық округінің жерлері
142 га
142 га
8
"Өрнек-2005" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
613 га
613 га
9
"Озеро Надежды" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
107 га
4 га
103 га
10
"Агрофирма Родина" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
21,4 га
21,4 га
11
"Агрофирма "Алтай" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
191 га
191 га
12
"Хали-Агро" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
622 га
622 га
13
"Гранит-Петровка" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
500 га
500 га
14
Ильдыбаев Айтпай Кожасович
Николаев ауылдық округінің жерлері
274 га
274 га
15
Ильдыбаев Айтпай Кожасович
Николаев ауылдық округінің жерлері
119 га
119 га
16
"Өрнек-2005" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
286 га
286 га
17
"Агрофирма Родина" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
81 га
81 га
18
Кулаков Николай Степанович
Николаев ауылдық округінің жерлері
50 га
50 га
19
"Агрофирма Родина" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
11,4 га
11,4 га
20
Саменов Ергали Копеевич
Николаев ауылдық округінің жерлері
102 га
102 га
21
"Inertstone" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
5,7 га
5,7 га
22
"Озеро Надежды" ЖШС
Николаев ауылдық округінің жерлері
2 га
2 га
23
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
Николаев ауылдық округінің жерлері
205 га
205 га
24
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
Николаев ауылдық округінің жерлері
495 га
495 га

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 октября 2021 года № 220
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Aurora Mining Ltd." для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых без изъятия земельных участков у землепользователей сроком до 19 августа 2027 года, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Aurora Mining Ltd." обеспечить компенсацию за причиненные убытки землепользователям из-за установления ограниченного целевого использования участков в полном объеме и по окончанию проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Астраханского района
Ж.Шахпутова
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района
от 19 октября 2021 года
№ 220
Перечень земельных участков для установления публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Aurora Mining Ltd." для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых
Землепользователи
Месторасположение земельного участка
Площадь, гектар
Пашни, гектар
Сенокосов, гектар
Пастбищ, гектар
Прочие земли, гектар
1
ТОО "Гранит –Петровка"
земли Николаевского сельского округа
2100 га
2100 га
2
Сайдаев Абу-Бешир Магомедович
земли Николаевского сельского округа
386 га
386 га
3
ТОО "Нан -2005"
земли Николаевского сельского округа
268 га
268 га
4
ТОО "Хали-Агро"
земли Николаевского сельского округа
68 га
68 га
5
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
земли Николаевского сельского округа
200 га
200 га
6
ТОО "Өрнек -2005"
земли Николаевского сельского округа
280 га
280 га
7
Саменов Ергали Копеевич
земли Николаевского сельского округа
142 га
142 га
8
ТОО "Өрнек-2005"
земли Николаевского сельского округа
613 га
613 га
9
ТОО "Озеро Надежды"
земли Николаевского сельского округа
107 га
4 га
103 га
10
ТОО "Агрофирма Родина"
земли Николаевского сельского округа
21,4 га
21,4 га
11
ТОО "Агрофирма "Алтай"
земли Николаевского сельского округа
191 га
191 га
12
ТОО "Хали-Агро"
земли Николаевского сельского округа
622 га
622 га
13
ТОО "Гранит-Петровка"
земли Николаевского сельского округа
500 га
500 га
14
Ильдыбаев Айтпай Кожасович
земли Николаевского сельского округа
274 га
274 га
15
Ильдыбаев Айтпай Кожасович
земли Николаевского сельского округа
119 га
119 га
16
ТОО "Өрнек-2005"
земли Николаевского сельского округа
286 га
286 га
17
ТОО "Агрофирма Родина"
земли Николаевского сельского округа
81 га
81 га
18
Кулаков Николай Степанович
земли Николаевского сельского округа
50 га
50 га
19
ТОО "Агрофирма Родина"
земли Николаевского сельского округа
11,4 га
11,4 га
20
Саменов Ергали Копеевич
земли Николаевского сельского округа
102 га
102 га
21
ТОО "Inertstone"
земли Николаевского сельского округа
5,7 га
5,7 га
22
ТОО "Озеро Надежды"
земли Николаевского сельского округа
2 га
2 га
23
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
земли Николаевского сельского округа
205 га
205 га
24
Дюсекеев Егимбай Айтмухамбетович
земли Николаевского сельского округа
495 га
495 га