Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 7С-11-4 "Астрахан ауданының аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 7С-13-6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан ауданының аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 7С-11-4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы М.Қожахмет

О признании утратившим силу решение Астраханского районного маслихата от 3 сентября 2021 года № 7С-11-4 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2021 года № 7С-13-6
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории Астраханского района" от 3 сентября 2021 года № 7С-11-4.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Секретарь Астраханского районного маслихата М.Қожахмет