2022-2024 жылдарға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-18-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Старый Колутон ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26840,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3591,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23249,6 мың теңге;
2) шығындар – 27564,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -723,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 723,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-33-12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 17121 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Старый Колутон ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
аудандық бюджеттен абаттандыруға 6300 мың теңге сомасында бөлінген;
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 883 мың теңге:
мемлекеттiк қызметшiлердiң жекелеген санаттарының, мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерiнiң, қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерінің жалақысын 189 мың теңге сомасында арттыруға;
мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету ұйымдары, уақытша болатындар, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің еңбекақысын 694 мың теңгеге арттыруға.

О бюджете Староколутонского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С-18-12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26840,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3591,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23249,6 тысяч тенге;
2) затраты – 27564,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -723,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 723,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-33-12 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 17121 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты:
из районного бюджета выделены на благоустройство в сумме 6300 тысяч тенге;
из республиканского бюджета в общей сумме 883 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 189 тысяч тенге;
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения в сумме 694 тысяч тенге.

4. 2022 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестре жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-18-12 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Старый Колутон ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Староколутонского сельского округа на 2022 год, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С-18-12
Бюджет Староколутонского сельского округа на 2022 год