2022-2024 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-14/1 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121757,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 101004,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20753,0 мың теңге;
2) шығындар – 123110,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1353,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1353,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49995,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6742,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43253,0 мың теңге;
2) шығындар – 51991,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1995,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1995,6 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32176,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5436,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26740,0 мың теңге;
2) шығындар – 33260,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1084,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1084,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022-2024 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 7С-14/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121757,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101004,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20753,0 тысячи тенге;
2) затраты – 123110,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1353,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1353,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49995,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6742,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43253,0 тысячи тенге;
2) затраты – 51991,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1995,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1995,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32176,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5436,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26740,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33260,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1084,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1084,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).

4. 2022-2024 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17465,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16859,0 мың теңге;
2) шығындар – 17465,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23737,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7283,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16454,6 мың теңге;
2) шығындар – 24074,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337,2 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26064,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11391,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14673,0 мың теңге;
2) шығындар – 26064,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2022-2024 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26740,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8537,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18203,0 мың теңге;
2) шығындар – 27155,5 мың теңге;

4. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17465,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16859,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17465,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23737,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7283,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 16454,6 тысяч тенге;
2) затраты – 24074,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 337,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26064,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11391,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14673,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26064,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Новобратского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26740,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8537,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18203,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27155,5 тысяч тенге;

11. 2022-2024 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23499,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3249,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20250,0 мың теңге;
2) шығындар – 24199,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 700,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 700,7 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 7С-28/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022-2024 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27727,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4941,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22786,0 мың теңге;
2) шығындар – 28447,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 720,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 720,2 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.08.2022 № 7С-24/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 193973,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, соның ішінде:
Вознесенка ауылдық округіне 26358,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округіне 15029,0 мың теңге;
Айнакөл ауылдық округіне 14846,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне 14321,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округіне 12794,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округіне 17513,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округіне 21529,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округіне 18472,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округіне 12701,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округіне 19379,0 мың теңге;

11. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23499,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3249,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20250,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24199,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 700,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 700,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2022 № 7С-28/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27727,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4941,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 22786,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28447,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 720,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 720,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.08.2022 № 7С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2022 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 193973,0 тысячи тенге, в том числе:
Вознесенскому сельскому округу 26358,0 тысяч тенге;
Караозекскому сельскому округу 15029,0 тысяч тенге;
Айнакольскому сельскому округу 14846,0 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 14321,0 тысяча тенге;
Капитоновскому сельскому округу 12794,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу 17513,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 21529,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 18472,0 тысячи тенге;
Журавлевскому сельскому округу 12701,0 тысяча тенге;
Ергольскому сельскому округу 19379,0 тысяч тенге;

Алтынды ауылдық округіне 21031,0 мың теңге.
14. 2022 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 37 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
15. 2022 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Макинск қаласы, Бұланды ауданының ауылдық округтері әкімінің шешімімен белгіленеді.

Алтындынскому сельскому округу 21031,0 тысяча тенге.
14. Учесть, что в составе расходов бюджетов города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 37.
15. Учесть, что в составе расходов бюджетов города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 38.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города Макинск, сельских округов Буландынского района.

№ 7С-14/1 шешіміне
37 қосымша
2022 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 37-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.08.2022 № 7С-24/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
28 367,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
28 367,0
соның iшiнде:
Макинск қаласы
15 109,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

№ 7С-14/1
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022 год
Сноска. Приложение 37 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.08.2022 № 7С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
28 367,0
Целевые текущие трансферты
28 367,0
в том числе:
город Макинск
15 109,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

14 152,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
957,0
Вознесенка ауылдық округі
1 853,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 148,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
705,0
Қараөзек ауылдық округі
425,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
425,0
Айнакөл ауылдық округі
853,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
853,0
Амангелді ауылдық округі
534,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
534,0
Капитоновка ауылдық округі
1 743,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 080,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
663,0
Новобратск ауылдық округі
574,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
574,0
Никольск ауылдық округі
1 601,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
877,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
724,0
Карамышевка ауылдық округі
1 884,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

14 152,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
957,0
Вознесенский сельский округ
1 853,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 148,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
705,0
Караозекский сельский округ
425,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
425,0
Айнакольский сельский округ
853,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
853,0
Амангельдинский сельский округ
534,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
534,0
Капитоновский сельский округ
1 743,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 080,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
663,0
Новобратский сельский округ
574,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
574,0
Никольский сельский округ
1 601,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
877,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
724,0
Карамышевский сельский округ
1 884,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения