Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 7С9-2 шешімі
Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8310 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 278,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 153,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 125,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 294,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,8 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 108,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 680,6 мың теңге;
2) шығындар – 36 405,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -296,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2021 года № 7С9-2
Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8310) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 278,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 125,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 294,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 108,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 680,6 тысяч тенге;
2) затраты – 36 405,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

204 931,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1829,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
203 102,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
495,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
495,0

204 931,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1829,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
203 102,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
495,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
495,0