Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 7С-9/3-21 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8331 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 719,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 793,0 мың теңге;
2) шығындар – 136 193,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 474,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,8 мың теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 097,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 661,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 097,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2021 года № 7С-9/3-21
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8331) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 719,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 793,0 тысяч тенге;
2) затраты – 136 193,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,8 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 097,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 436,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 661,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 097,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 15 436,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 752,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 659,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 436,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Әбжіков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі А.Әлжанов
"28" шілде 2021 жыл
Мәслихаттың
2021 жылғы 28 шілдедегі

1) доходы – 15 436,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 752,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 659,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 436,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района А.Альжанов
"28" июля 2021 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 июля 2021 года