2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округі бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 711 мың теңге;
2) шығындар – 34 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № С-12/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 711 тысяч тенге;
2) затраты – 34 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить доходы бюджета Валихановского сельского округа района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

3. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 13 765 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджет түсімдерінің құрамында 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2022 год предусмотрен объем субвенции в сумме 13 765 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.

1848
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
3510
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
6490
Біржан сал ауданы мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/7 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.07.2022 № С-18/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
3805
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3805
оның ішінде:
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
3805
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
258
Мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын көтеруге
3547

1848
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
3510
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
6490
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года
№ С-12/7
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.07.2022 № С-18/8 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
3805
Целевые текущие трансферты
3805
в том числе:
Аппарат акима Валихановского сельского округа
3805
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
258
На повышение оплаты труда государственных служащих
3547