2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылы бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 538 мың теңге;
2) шығындар – 27 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 133 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 133 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2022 жылға арналған Заозерный ауылы бюджетінде 2022 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1 133 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.06.2022 № С-17/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

О бюджете села Заозерное района Биржан сал на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № С-12/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Заозерное района Биржан сал на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 701 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 538 тысяч тенге;
2) затраты – 27 372 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 133 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 133 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
1-1. Учесть, что в бюджете села Заозерное на 2022 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года, в сумме 1 133 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.06.2022 № С-17/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить доходы бюджета села Заозерное района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

3. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджетінде субвенция көлемі 11 557 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете села Заозерное района Биржан сал на 2022 год предусмотрен объем субвенции в сумме 11 557 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Заозерное района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Заозерное района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.07.2022 № С-18/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
2484
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2484
оның ішінде:
Заозерный ауылы әкімінің аппараты
2484
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
202
Мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын көтеруге
2282

Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.07.2022 № С-18/11 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/11 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
2484
Целевые текущие трансферты
2484
в том числе:
Аппарат акима села Заозерное
2484
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
202
На повышение оплаты труда государственных служащих
2282