"Біржан сал ауданының Ақсу ауылдық округінің, Аңғалбатыр ауылдық округінің, Баймырза ауылдық округінің, Бірсуат ауылдық округінің, Дон ауылдық округінің, Еңбекшілдер ауылдық округінің, Заурал ауылдық округінің, Макин ауылдық округінің, Уәлиханов ауылдық округінің, Үлгі ауылдық округінің, Кенащы ауылының және Краснофлотское ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 10 қыркүйектегі № а-9/229 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № а-12/275 қаулысы
Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Біржан сал ауданының Ақсу ауылдық округінің, Аңғалбатыр ауылдық округінің, Баймырза ауылдық округінің, Бірсуат ауылдық округінің, Дон ауылдық округінің, Еңбекшілдер ауылдық округінің, Заурал ауылдық округінің, Макин ауылдық округінің, Уәлиханов ауылдық округінің, Үлгі ауылдық округінің, Кенащы ауылының және Краснофлотское ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 10 қыркүйектегі № а-9/229 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7398 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Біржан сал ауданының Аңғал батыр, Баймырза, Бірсуат, Донской, Еңбекшілдер, Заурал, Макинка, Уәлихан, Үлгі ауылдық округтерінің және Ақсу, Кенащы, Краснофлот, Мамай ауылдарының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы";
аталған қаулының 1-тармағындағы "Ақсу ауылдық округінің" деген сөздер "Ақсу ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулының 5-тармағында және 5-қосымшасында "Дон" сөзі "Донской" сөзіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын;
"12-1. Біржан сал ауданы Мамай ауылының жайылымдарын геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасы 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін";
жоғарыда аталған қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
жоғарыда аталған қаулының 9-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы қаулы 3-қосымшаға сәйкес 13-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Біржан сал ауданы әкімінің орынбасары К.Д. Шаймерденовке жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района Биржан сал от 10 сентября 2019 года № а-9/229 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Аксуского сельского округа, Ангалбатырского сельского округа, Баймырзинского сельского округа, Бирсуатского сельского округа, Донского сельского округа, Енбекшильдерского сельского округа, Заураловского сельского округа, Макинского сельского округа, Валихановского сельского округа, Ульгинского сельского округа, села Кенащи и села Краснофлотское района Биржан сал"
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № а-12/275
Акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Биржан сал от 10 сентября 2019 года №а-9/229 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Аксуского сельского округа, Ангалбатырского сельского округа, Баймырзинского сельского округа, Бирсуатского сельского округа, Донского сельского округа, Енбекшильдерского сельского округа, Заураловского сельского округа, Макинского сельского округа, Валихановского сельского округа, Ульгинского сельского округа, села Кенащи и села Краснофлотское района Биржан сал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7398) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Ангалбатырского, Баймырзинского, Бирсуатского, Донского, Енбекшильдерского, Заураловского, Макинского, Валихановского, Ульгинского сельский округов и сел Аксу, Кенащи, Краснофлотское, Мамай района Биржан сал";
пункте 1 указанного постановления слова "Аксуского сельского округа" заменить на слова "села Аксу";
в пункте 5 и приложении 5 указанного постановления вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания;
"12-1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Мамай района Биржан сал, согласно приложению 13.";
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 9 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 13 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "23"
желтоқсандағы
№ а-12/275 қаулысына
1-қосымша
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "10" қыркүйектегі
№ а-9/229 қаулысына
1-қосымша
Біржан сал ауданы Ақсу ауылының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "23"
желтоқсандағы
№ а-12/275 қаулысына
2-қосымша
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "10" қыркүйектегі
№ а-9/229 қаулысына
9-қосымша
Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "23"
желтоқсандағы
№ а-12/275 қаулысына
3-қосымша
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "10" қыркүйектегі
№ а-9/229 қаулысына
13-қосымша
Біржан сал ауданы Мамай ауылының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "23" декабря 2021 года
№ а-12/275
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "10" сентября 2019 года
№ а-9/229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Аксу района Биржан сал
Приложение 2
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "23" декабря 2021 года
№ а-12/275
Приложение 9
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "10" сентября 2019 года
№ а-9/229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Валихановского сельского округа района Биржан сал
Приложение 3
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "23" декабря 2021 года
№ а-12/275
Приложение 13
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "10" сентября 2019 года
№ а-9/229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Мамай района Биржан сал