Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 7ВС-17-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8322 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169542,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 162077,3 мың теңге;
2) шығындар – 172712,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3170,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3170,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301736,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6330,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 295406,4 мың теңге;
2) шығындар – 304014,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2277,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2277,4 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. 2021-2023 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17714,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 890,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16824,6 мың теңге;
2) шығындар – 17961,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2021 года № 7ВС-17-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8322) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 169542,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162077,3 тысяч тенге;
2) затраты – 172712,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3170,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3170,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 301736,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6330,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295406,4 тысяч тенге;
2) затраты – 304014,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2277,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2277,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17714,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 890,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16824,6 тысяч тенге;
2) затраты – 17961,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-246,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246,7 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
7. 2021-2023 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16469,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 909,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15560,2 мың теңге;
2) шығындар – 16825,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-356,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356,3 мың теңге;
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18969,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 585 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18384,1 мың теңге;
2) шығындар – 19109,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-140,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140,7 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021-2023 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23377,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1097,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 191 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22088,6 мың теңге;
2) шығындар – 23612,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-235) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 235 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
12. 2021-2023 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29034,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 728,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-246,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246,7 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16469,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 909,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15560,2 тысяч тенге;
2) затраты – 16825,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-356,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356,3 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18969,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 585 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18384,1 тысяч тенге;
2) затраты – 19109,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-140,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23377,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1097,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 191 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22088,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23612,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-235) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 235 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29034,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 728,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

2123,3
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
Жақсы ауылы Сейтжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
618,9
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
6039
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
987,4
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1081,5
Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
904,4
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
140
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
140
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
93,7
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жақсы ауданының Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
12516
Жақсы ауданының Ешім ауылы әкімінің аппараты
Жақсы ауданының Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
35100,4
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
2031
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1172,3
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1538,6
Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
70,9
Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
68
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1370
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1677
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1349
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1676
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1692
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
452
БАРЛЫҒЫ
159063,2

2123,3
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
618,9
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
6039
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
987,4
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
1081,5
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеш Туктубаева села Жаксы
904,4
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
140
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
140
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
93,7
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
12516
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
35100,4
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
2031
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
1172,3
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
1538,6
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое
70,9
средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое
68
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1370
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1677
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1349
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1676
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1692
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
452
ИТОГО
159063,2